Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S. Az egyik ismerősöm a...

S. O. S. Az egyik ismerősöm a 3hete született aranyhörcsögét egy befőttesüvegben tartja, mert nincsen helye. Viszont én ezt nem bírom elviselni. Elhozhatom? A problémám pedig a következő:

Figyelt kérdés
Sajnos rengeteget dolgozom mostanság és an egy teljesen új ikeás vastag műanyag átlátszó tárolóm, ami nagyon nagy és rengeteg helye lenne. Átmenetileg ameddig nem tudok elmenni venni neki lakást:) addig tarthatnám itt? ez kb 2hét. Nem tudja kirágni?
2013. jan. 28. 11:13
 1/9 anonim válasza:
az én hörcsögjeim a műanyag táljukat megrágták..szerintem kitudja rágni
2013. jan. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak abban bízom, hogy ezen nincsen fogás. Nem szeretném, hogy ott maradjon a befőttes üvegbe :(
2013. jan. 28. 11:22
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Miért tőlünk kérdezed hogy elhozhatod e. :) Ha mi azt mondjuk igen, akkor mész és elveszed ami nem a tiéd? Szerintem ezt az ismerősödtől kérdezd meg!


Ha jól értem az az ismerősöd hörcsöge. Már hogy hozhatnád el, ha ő nem adott rá engedélyt vagy nem akarja valakinek ajándékba adni? Ha már korábban volt róla szó hogy megválna a hörcsögétől, akkor persze nyugodtan ajánld fel, hogy te szívesen elvinnéd.


Ha nincs ilyesmiről szó, akkor sajnos el kell viselned a tudatot hogy egy befőttesüvegben él a höri.

2013. jan. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gondolom te is azon személyek közé tartozol,akik megragadják a legkisebb hibát is, hogy beleköthessenek az emberbe. Természetesen elhozhatom csak fel kellett oda tennem valami kérdést és nem fért ki a többi szöveg. Ami fontos lenne, hogy 2 hétig jó e neki amit nyújtani tudok,mert nincsen időm vásárolgatni sajnos most.
2013. jan. 28. 11:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy jó! Egy kemény műanyagból nem rágja ki magát. A tányért és egyéb kis műanyag tárgyakat azért rág meg, mert így koptatja a fogát. Egy doboz sík felület, nem tudja rágni, ahogy írtad nincs rajta fogás. Nyugodtan hozd el akkor és amint tudsz, vegyél neki terráriumot.
2013. jan. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor reggel munka előtt megyek is érte :)
2013. jan. 28. 12:02
 7/9 anonim ***** válasza:
:) Jó hörizést!
2013. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Esetleg rakj ki neki mást addig amíg a dobozban van, amin koptathatja a fogát. Pl: fadarab vagy ilyesmik.
2013. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van fogkoptatója és eddig jól viselkedik, boldog, hogy kiszabadult az üvegből :))
2013. jan. 31. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!