Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A dzsungáriai törpe hörcsög...

A dzsungáriai törpe hörcsög büdös?

Figyelt kérdés

Sziasztok,anyámmal akarunk egy hörcsögöt.Mivel elég kicsi a lakásunk ezért könnyen átveszi a szagokat.

Azt mondta lehet hogyha nem lesz,úgymond nem büdösíti be a lakást az ürülékével.Vagy ha megoldható akkor hogyan?



2013. jan. 28. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugye alá forgács kell. Ezt hetente legalább 1x cserélni kell. Akkor nem lesz büdös.


De ha biztosra akartok menni, rakjatok a forgács alá macskaalmot. Az magába szívja a nedvességet, így még kevésbé lesz szag. De ezt is cserélni kell.


Nézd meg ezt a videót: [link]

2013. jan. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2013. jan. 28. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem hat éve vannak hörcsögeim. Először anya volt az, aki nem engedte, hogy legyen, mert büdös. Ez nem igaz! Én levendula illatú forgácsot vettem, és az egész lakásban tök jó illata van. :D A hörcsögöket nem zavarja. Szóval így még illatos is lett a lakás. Árulnak fenyő illatú forgácsot is, szerintem az is jó. Viszont a citromos nekem nem tetszik, olyat ne vegyél. Szóval ne aggódj, a mi házunk sem nagy, és nem büdösek. Ha hetente 1x takarítod, nem lesz büdös. Főleg, hogy a dzsungik sokkal kisebbet bogyóznak, mint az arany hörcsögök.
2013. jan. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A hörcsög kaka nem olyan büdös mint a pisi.

Ha beteszel neki egy akkora tálkába csincsilla homokot,hogy bele tudjon ülni oda fog járni pisilni. Ezt cseréld 1-2 naponta.

2013. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem büdös.

Az én szobám is elég pici, így könnyen érezni lehetne, de semmi szaga szerintem. Az enyém alatt csak forgács van és ha éppen sok a program akkor van, hogy csak két hetente takarítom, de úgy sem durva. Az enyém nagyon hamar megjelölte a sarkot, ahova pisil, ott pedig hip-hop ki tudod cserélni az almot.

2013. febr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!