Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez a ketrec jó egy tengerimala...

Ez a ketrec jó egy tengerimalacnak?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 29. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Míg kicsi, addig jó neki. De ugye elég szépen megnőnek..ha eleget van szabadon, szobában, kézben..bármi akkor szerintem elég lesz neki.
2013. jan. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugye ez felszerelés nélküli,számolj hozzá még házikót,itatót,tálkát,szénatartót.

1 malacnak elég,de mivel 2-t kell tartani,2 fiút vagy 2 lányt,ezért kicsi. 100x50-est keress.

2013. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én két tengerimalacom is ekkorában van, két lány és jóval kisebbek mint a fiúk. Ha minden nap kiengeded, jó lesz neki.
2013. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyémeknek is ekkorát vettem, de már kinőtték. Szinte egész nap kint vannak, lévén mindig van itthon valaki. De mindenképp nagyobbat veszek nekik. Ha nem villámgyorsan kell helyet csinálnod nekik, akkor inkább vegyél nagyobbat. Méteres ketrec két malinak már jó, főleg ha galéria is van benne.
2013. jan. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!