Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A papír az egér ketrecében...

A papír az egér ketrecében baj? Azt hallottam meghal tőle.

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy egerem.Egyik ismerősöm azt mondta, hogy papír nem lehet benn neki, mert valamiért meghal tőle.


Amúgy széna helyet vannak vékony papírcsíkok, mert a forgácsra és a szénára allergiás vagyok. Alul fapellet van. Ez jó?



2013. febr. 2. 15:02
 1/9 A kérdező kommentje:
kivettem az összes papírcsíkot, de így meg olyan hülyén néz ki a helye. Nincs benne semmi puha...
2013. febr. 2. 15:10
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Dehát a széna KELL az egérnek!!! Nem csak alomnak, hanem abból ennie is kell, az koptatja a hátsó fogakat. És a papír azért nem jó, mert feldagad a beleiben, és meghal. Úgy kéne, hogy a vékony fapelletre kellene a széna.

Ajándékozd el, és tarts halakat, arra legalább nem lehetsz allergiás.

Papírcsíkok... eszem megáll.

2013. febr. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
veszek neki fogkoptatót.
2013. febr. 2. 17:10
 4/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom :(


Se eddig se az állaltosnál,se az ismerőseimnél nem mondták (és nem is láttam) hogy kell a széna. Halaim vannak, és egy kutyám is.(hypoallergén, mivel yorki). Szinte mindenre allergiás voltam, de mióta megvan Alíz, a kutyákra már nem vagyok.Remélem ez az egérrel így van, már tőle sem viszketek. Nagyon megszerettem ezt a va

2013. febr. 2. 17:28
 5/9 A kérdező kommentje:
*ckot, és ha van valami mód arra hogy megtartsam(azaz helyettesítsem a szénát), akkor szóljatok,Kérlek!
2013. febr. 2. 17:29
 6/9 anonim ***** válasza:
De a fogkoptató csak az elülső fogakat koptatja! Próbáld meg mégegyszer a szénát.
2013. febr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Hát... még nem volt szénám, de nem szeretném ha taknyom nyálam egybe lenne megint.


HA én vágok füvet (ami csak a levél) amire nem vagyok allergiás, és azt kiszárítom az jó?

2013. febr. 2. 18:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem nagyon logikus. Ha a többi allergénnel is megbírkóztál, megér egy próbát.
2013. febr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ok
2013. febr. 3. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!