Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora terrárium kell 2-3...

Mekkora terrárium kell 2-3 japán táncoló egérnek?

Figyelt kérdés
Van 2 japán táncoló egerem, még nyáron kaptam őket de sajnos kiderült h különböző neműek így hamarosan születtek is kölykök. Már a negyedik alomnál tartunk és az előző 3-at barátoknak odaajándékoztam és 2 csomag tápért pedig az előzőeket. Most van négy kicsi akiket az egyik állatkereskedésbe oda tudok adni, de aztán többet nemigen tudok hova tenni. És most nem tudom h amikor a 4 kicsit elviszem vegyünk-e egy terráriumot és ha így döntök akkor mekkora kéne? Mert úgy gondolom h akkor majd egy almot még szeretnék és az egyforma neműeket tartanám egy helyen. Vélemény?

2013. febr. 2. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak táncolóim, kettővel indultam, őket egy 22literesbe tartom, simán elvannak benne, játékaik is elférnek, aztán nekem is lett három almom, elajándékoztam belőle az első két almot, illetve a harmadikból ( öten születtek) elpusztult kettő), én úgy csináltam, hogy van egy kisebb terrám is, és amikor láttam, h elleni fog nemsokára az anya, akkor őt áttettem oda, és kb két hétig ott is volt a picikkel, aztán megpróbáltam én is a nemek szerinti elkülönítést, az arány ez volt: két lány három fiú, de sajnos az öreg fiú egeret a többi fiú bántotta, így, és az anya egér is elusztult, valószínűleg öreg volt már, így most az van, h a fiatalok külön a nagyba, az idős apuka meg külön a kicsibe. Az öregne sajnos elég kicsi a helye, de ő szinte mindig kint van, csak éjszakára teszem vissza, nagyon szelíd, a macskámmal is jól kijön. Szóval szerintem egy 22 l simán elég nekik.
2013. febr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szóval az öreg fiúmat bántották a fiatal fiúk, ezért őt raktam a kicsibe egyedül, az anyuka pedig elpusztult


kicsit összevissza írtam, bocsi :)


1.voltam

2013. febr. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!