Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja a törpehörcsögömnek?

Mi baja a törpehörcsögömnek?

Figyelt kérdés
Legutóbb még nem vettem észre rajta semmit, ma viszont kivettem, és egy dudor féle van a hátán. Mintha valami lenne rajta, elég csúnya, de nem annyira nagy. Én úgy vettem észre hogy nem fáj neki, és ugyan olyan eleven is. Viszont 3 éves lesz.. Majd elvisszük állatorvoshoz, vélemények hogy mi lehet ez?

2013. febr. 2. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
a törpehörcsögök 2-3 évet élnek az enyém 5 hetes és 1 napos de viszont 3 évesen meg is halhatnak vagyis ök 3 évig élnek:)
2013. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egy daganat, de ezt itt elég nehéz megmondani. Vidd el dokihoz, ő biztosan tudni fogja. Bár a hörcsögöket nem szokták műteni a kis méretük miatt, szóval nem hiszem, hogy bármit is tudna csinálni vele. Az én hörimnek is volt egy dudor az oldalán. Nem fájt neki, de a doki semmit nem tudott csinálni vele. Fél éven keresztül így élt, két és fél évesen pusztult el (de nem a dudor miatt, hanem mert öreg volt).
2013. febr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na elvittük dokihoz, valami tájog volt rajta, megszúrta valami vagy kivakarta.. Leszedte róla, és most egy nagyon csúnya seb van rajta amit kenegetni kell. :( Szóval nem daganat. :)
2013. febr. 3. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nálad mégis tudott vele mit csinálni. Remélem, meggyógyul. :)
2013. febr. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is, nagyon hozzámnőtt. :)
2013. febr. 3. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!