Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma reggel 6 dzsungária törpehö...

Viki69 kérdése:

Ma reggel 6 dzsungária törpehöri születtett. A hímet ilyenkor külön kell rakni vagy nem?

Figyelt kérdés
Azt hallottam nem kell mert a szülők együtt nevelik a kicsiket.De máshol azt írják külön kell?Akkor most mit csináljak?
2013. febr. 3. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
A rágcsálók egyből újra befedezik a nőstényt, ami bele is halhat. Konkrétan nem ismerem a hörcsögöket, de ilyen hülyeséget biztos sehol nem írtak.
2013. febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát pedig ezt írták.:|ezért nem tudom mit tegyek
2013. febr. 3. 11:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Basszus rakd màr külön! Ha nem rakod, végzetes lesz az anyának!
2013. febr. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bár, hogyha még mindig nem raktad külön, lehet, hogy késő.

Minek szaporítasz ész nélkül???

2013. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Dzsungáriai törpehörinél nem tudom hogy van, de aranyhörinél biztos hogy külön kell választani az apa hörcsögöt.

Szerintem mindenképp tedd át másik ketrecbe az apát!

Az én anyahörim magában nevelt fel 8 egészséges kishörcsögöt!!

2013. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
1.Nem volt célom a szaporítás.2.Úgy tuttuk 2 egynemű hörcsögünk van.
2013. febr. 3. 14:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Eleve nem is szabadna két hörcsögöt tartani...

Na te aztán felelős állattartó vagy!

2013. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A hörcsögök magányos állatok, csak nagyon ritka esetben tűrik meg egymást. Két egynemű hörcsögöt sem szabad együtt tartani, mert bármikor megölheti az egyik a másikat... Vegyetek még egy helyet a fiúnak és soha többé ne rakjátok össze őket, mert feleslegesen nem kell őket szaporítani. Adj a nősténynek sok fehérjét, napi 3x egy-egy kukacot, vagy egy fél kisujjkörömnyi sajtot, hogy ne egye meg a kicsiket. Kér-három hetes korukig ne nézegesd őket, mert ha a nőstény veszélyben érzi őket (vagy ha nem kap elég fehérjét), az összeset megeszi! Ha még most sem tudod, hogy melyik a fiú, így nézd meg: ha a micsodája alatt van egy kis fekete pötty, akkor ő a fiú. Ezen kívül a fenekénél kidudorodnak a heréi, így nagyobb, mint a nőstény. Már most vegyél neki egy másik otthont, mert a nőstény fialás után azonnal fogamzóképes!!!
2013. febr. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat aki értelmeset adott.Már vettünk is egy új ketrecet a hímnek.
2013. febr. 5. 15:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen
2017. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!