Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma reggel meghalt a hörcsögöm...

Ma reggel meghalt a hörcsögöm eszméletlenül hiányzik! Megőrülök! írjatok valamit!?

Figyelt kérdés

annyira kötődök hozzá! Családtag volt! annyira hiányzik istenem!:'(( ajj


Már eltemettem de legszívesebbeo felhoznám hogy ne legyen egyedül.Úgy szeretem!!! annyira nagyon hiányzik!!Ugye nem kerül rossz helyre? :,(


2012. jún. 1. 10:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Az előző kérdésedhez pár perce írtam, nézd meg. Sajnálom. Én is így éreztem, mint te, amikor Misikém elment. Nekem azóta sem volt hörcsögöm, úgy érzem, nem tudnám azt ugyan úgy szeretni, mint Misikét.
2012. jún. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
az nem az én kérdésem volt de köszi. Gyertyagyújtáson épp most csinálom neki,és youtube-ra is teszek fel egy videót. De annyira nagyon hiányzik!!! 2 évig minden nap velem volt.Sose voltam egyedül mert mindig ott volt Ő nekem.Tudom hogy szerintetek csak egy hörcsög és "miért kell sírni csak egy állat volt" szöveget is megkaptam már de akkor is borzasztóan fáj! És minden állatkám a szülinapom előtt hagy itt. 3 éve a kutyusom pont előtte egy nappal,most meg a kicsi hörcsögöm 2 héttel.:'( hiányzik..!
2012. jún. 1. 10:44
 3/25 anonim ***** válasza:

Őszinte részvétem.

Tudom milyen érzés. Ha hiányzik azt jelenti, hogy nagyon szereted őt.

Részvétem.

2012. jún. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
19%
Vegyél másikat !
2012. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Markolt Patrik válasza:
sajnálom nekem épp most halt meg a teknosom
2012. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Úgy félek hogy éjjel félni fog-e.Tudom hogy meghalt,de még nem fogtam fel.Nagyon féltem!!!
2012. jún. 1. 19:05
 7/25 anonim ***** válasza:
Hidd el, neki már nem fáj semmi, nagyon jó helyen van. A testét meg ne hozd fel, ő már nem az hörcsög, csak teste, amire már nincs szüksége, hidd el. A földben pihen, és a teste visszatér a természetbe, ahová tartozik. A lelke pedig már messze jár. :) Ne aggódj miatta, és örülj neki, hogy a barátja lehettél.
2012. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nem a barátom volt.Hanem a kicsilányom. Mindig így hívtam :) Sőt igazából nem is tudnám beazonosítani hogy ki volt Ő nekem.Egyszerűen csak szerettem és szeretni fogom mindig. Hiába "csak" egy hörcsög ahogy mások mondják.Nekem nem az volt :( Remélem tényleg nem fázik,vagy fél ott lent egyedül a sötétben.Gondoltam arra hogy kiásom,de nem tudnám hova tenni.Nagyon nem akarom még elengedni
2012. jún. 1. 19:25
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
ne aggódj egyáltalán nem fázik ;) most biztos már egy jobb helyen van sok kisállattal :)
2012. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
még mindig nagyon hiányzik,a kaparászása,az amikor nyalogatott,ahogy megnyalogatta az orromat :( Szerintem most kezdem felfogni,hogy soha többet nem fogom látni
2012. jún. 2. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!