Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan érdemes ellető ládás...

Hogyan érdemes ellető ládás nyúlházat csinálni? Tovább lent.

Figyelt kérdés
Ha egy anya nyúlnak csinálok egy 120cm hosszú 60cm széles és 60cm magas ketrecet akkor az elletőládát rakhatom e ezen a nyúlházon belülre pl 40x60-as részt elválasztok neki vagy jobban járok ha felakasztósra készítem el és csak 40x40-es fiaztatót készítek neki? Szeretnék nyulakkal foglalkozni nem mint szaporító hanem mint tenyésztő olvasgattam sok helyen és volt ahol ezt volt ahol azt írták most melyik a jobb?

2013. febr. 3. 15:57
 1/2 anonim válasza:
Nekünk régen volt nyúlunk nem volt külön fialtató láda csak az egyik sarokba raktunk egy fa dobozt aminek nem volt teteje és abba fialt ja és fialás előtt sok szálas szénát raktunk be,hogy a nyúl kényelmesen el tudja készíteni a fészket egy 35x35x10vagy15 centiméteres dobozt rakj bele egy kis szénával
2013. febr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még nincs nyuszi még csak tervben van a dolog előtte utána akarok járni a dolgoknak hogy is mint is lenne jó a nyuszinak és persze nekem is. Hogy férne el stb...
2013. febr. 3. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!