Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek érdemesebb tenyész...

Szerintetek érdemesebb tenyésztőtől venni tengeri malacot?

Figyelt kérdés
Két tengeri malacom volt ez egyiket megölte a kutya a másik meg halt.:(Ők egy kisállat boltból voltak.Majd kaptam egy nyulat beoltottuk meg minden tenyésztőnél vettük szabadban volt stb..De elpusztult.Biztos rossz gazda vagyok ne is próbálkozzam vagy nem való nekem állat!? Jártatok már így?
2013. febr. 3. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy sikerült megennie a kutyának? A másik mitől halt meg? És a nyuszi? Mennyi idősen? Voltak betegek? Hogy gondoztad őket?

Nem, még nem jártam így.

2013. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az elsőt úgy ette meg a kutya hogy lent volt a ketrece a földön a kutya meg tacskó és föl jött az emeletre és a ketrecet szét szedte.A másik fölkeltem reggel hogy agyak enni neki meg inni még vígan szaladgált és délben meghalt.:(A nyúl nyáron kikerült a kertbe majd egy hónap után bevarasodott az orra és a füle.Minden oltása megvolt.És igen rendesen gondoztam volt már egy nyula semmi baja nem volt csak megcsípte egy szúnyog 5 évesen.Több oldalt is elolvastam mi előtt megvettem a 2 malacot és a nyúl előtt is.
2013. febr. 3. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
mindenféleképp a tenyésztőt javaslom mert ott jobban foglalkoznak a kölykökkel, sokkal kézhez szokottabbak
2013. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.És az lehetséges hogy a nyulat meg csípte egy bögöly vagy egy darázs?
2013. febr. 4. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!