Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet a hörinek szőlőt adni?...

Lehet a hörinek szőlőt adni? Meg dinnyét ilyeneket?

Figyelt kérdés
2009. szept. 3. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
én adok neki mindkettöt.
2009. szept. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és még miket? mert szegénykém legtöbbször salátát ubit kap lehet uncsi neki...
2009. szept. 4. 09:38
 3/6 anonim válasza:
Szőlőt adhatsz neki nyugodtan, de a magokat előbb szedd ki belőle, mert az nem tesz jót neki, mondhatni mérgező :) A dinnyével is csak óvatosan, mert a levében rengeteg cukor van, és az egyrészt a fogának is árt, másrészt cukorbeteg lehet tőle szegényke, sajnos hajlamosak az ilyesmire (valamint a magas víztartalomtól hasmenése is lehet) :( Nem hiszem, hogy egy-két darabkától nagy ritkán komoly baja esne, de azért csak módjával ;) Én a helyedben más gyümölcsökkel és zöldségekkel próbálkoznék. Szeretik az almát, banánt, cseresznyét, epret, répát, uborkát, zöldbabot, borsót, salátát... Bár szinte már mindegyik létező zöldségről olvastam, hogy ne add nekik, mert ilyen meg olyan baja lesz tőle... én részemről almát szoktam adni nekik, ritkábban körtét és uborkát, salátát, és köszönik szépen, jól vannak ^^
2009. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen lehet adni!!! szinte az is gyümölcs :DD

sőt,nyáron jól jön nekik a víz,ami a dinnyébe van és a szőlőbe.

2009. szept. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ezeket szoktam adni: dinnye(sárga és görög is), szőlő,körte,alma,uborka,saláta, tv paprika. Imádják ezeket a hörijeim. nah meg én szoktam nekik adni frissen leszedett(nem út mellől) lóherét. Ezt is imádják. Én mielőtt odaadom nekik,azelőtt megmosom, és szárazra törlöm.
2009. szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: tenyésztő vagyok...
2009. szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!