Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lufhtansa repulojarat vissz...

Lufhtansa repulojarat vissz horcsogoket is?

Figyelt kérdés
Mert en nem nagyon ertek angolul marmind emg ertetem hogy kutyakat macskakat is visznek de horcsogoket is?De mellettem nem a poggyaszban vagy hol.

2013. febr. 13. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha a barátom hazajön, megkérem, nézzen utána.

Ő beszél angolul.

2013. febr. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem biztosan. Kistestű kutyát is lehet boxban szállítani az utastérben, nehogy már hörit ne lehessen.
2013. febr. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ok koszi mert irtam hogy kicsi max 8kg es 50 euro

Es az elso aki irt valamit azt szeretnem mondani hogy irja be hogy lufthansa animals ott biztos el irja miket lehet vinni csak az a baj hogy en belgiumban lakok es anyukam azt mondta hogy csak bukarest-ben szall fel vagy nem tudom hol de itten belgiumban nem ha lehet ezt is meg nezne valaki hogy hol vannak lufthansa repulojaratok peldaul itten bruszelben vagy franciaorszagban?Kerem nezzetek meg koszonom elore is.

2013. febr. 13. 11:14
 4/10 anonim ***** válasza:
Rágcsálókat nem szoktak szállítani a fedélzeten. A poggyásztérben meg óriási esély van arra, hogy meghal. A helyedben nem szállítanám sehova. Ha költözöl, ajándékozd el!
2013. febr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszike szerencsere nem koltozok.De nagyon koszonom hogy segitettek.
2013. febr. 13. 13:16
 6/10 anonim ***** válasza:
micsoda, 8 kg a hörcsög? :D
2013. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem nem 8 kg horcsog hanem kutyakrol beszelt vagy macskakrol es a small marmind ha kicsi kutyad van nem lehet tobb mint 8 kg ezert volt kiirva.Ugy volt kiirva hogy small max 8kg es azer 50 euro-t kellett fizetni.

Es volt kozepes nagy es azokert mind kulonbozo arakat kelett fizetni.

2013. febr. 13. 14:45
 8/10 anonim ***** válasza:
valaki felcsempészett egy hörcsögöt és a zsebében utaztatta
2013. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen de annak nagy volt a szerencseje en koszike de nem probalom ki.:))
2013. febr. 16. 19:56
 10/10 anonim ***** válasza:
én se merném :)
2013. febr. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!