Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörim állandóan a házában...

A hörim állandóan a házában lustul ez normális?

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:

a hörcsögök éjszakai állatok...nekem is van:)

és napközben általában alszanak,max a dolgukat elvégzik:pisi,kaki,és esznek...utána alszanak!!

éjjel viszont fennt vannak,és szaladgálnak!!

2009. szept. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Attól függ, hogy mennyi idős? A hörcsögök nappal általában alszanak, és éjjel aktívabbak. Ha idős a hörcsögöd akkor lehet hogy már öregszik.
2009. szept. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem teljesen normális, éjszakai állat, napközben ezt csinálja, éjjel kezd mozogni. Vagy próbáld ki hogy behúzod a függönyt, redőnyt, reluxát vagy akármit amid van napközben hogy minél sötétebb legyen, elvileg ezután ha vársz egy kicsit szépen lassan elkezd mozogni, nekem működni szokott!
2009. szept. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen normális, mert az összes hörcsög egy hatalmas lusta dög, és csak azért él hogy este hajnali kettőkör rágcsálja a ketrecét, és felkeltse a gazdáját:) de amúgy nagyon aranyosak, az én hörim olyan lusta, 2 éve megvan de még nem láttam úgy hogy nemvolt kómás, tehát..luuuuusta!!
2010. szept. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szegény mér meghalt de azér köszi a választ.
2010. szept. 8. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!