Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Játék közben felugrott és...

Kitti-Molly kérdése:

Játék közben felugrott és hanyatt esett a kicsi Yorki babám. Sokkot kapott így fájdalomcsill. és nyugtatót adtak neki miután hazajöttünk állandóan pisil. Ez normális? Nos az injekció után nem jut el a pelusig. Kinek van ilyen tapasztalata? SOS!

Figyelt kérdés
11 hetes és nem mellesleg szó mi szó szobatiszta 90% -ban.
2011. okt. 1. 23:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Milyen idegrendszerű kutya kap attól olyan sokkot, amit nyugatózni és fájdalomcsillapítózni kell, ha ugrást téveszt és a hátára esik?? Ezek után a yorki baba kifejezésen meg sem lepődöm.
2011. okt. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy állatorvos adta a fájdalomcsillapítót (és a nyugtatót???) ugyanis emberi gyógyszert tilos kutyának adni.

És milyen injekció?

2011. okt. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
hát grat neked se adnék még plüskutyát se a kezedbe...pláza cica
2011. okt. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Yorki-baba...

ilyen ez a természetes szelekció... elkényeztetett életképtelen nyafikká neveltek állatokat, hát tessék... egy normális kutya vinnyog egy kicsit, sántít, kicsit fájlalja és túléli, nem meghalni készül...

2011. okt. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
B*zd, ha ettől sokkot kapott akkor milyen gyenge idegrendszere lehet a kutyádnak. A miénk egy hordóról esett le (jó mondjuk nagytestű kutya) de semmi baja. A másikon véletlenül majdnem átestem:P Fekete a kutya és feszt a lábam körül volt és nem láttam. 11 hetesen (vagyis majdnem 3 hónapos) nem hinném hogy szobatiszta. Ha pedig megijedt és nyugtató is van benne akkor ne lepődj meg hogy nem ér oda:/ Én még nem sok kiskutyáról hallottam amelyik 11 hetesen szoba tiszta lett volna.. De ha nem múlik el akkor kérdezd meg az állatorvost hogy nem e valamelyik gyógyszer mellékhatása. Más baja nem lett? Vagy valami magasabb helyről esett le? Hogy néz ki egyáltalán egy sokkot kapott kutya? (ezt az állatorvos mondta egyáltalán?)
2011. okt. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

Most lehet szídni az embert,de én inkább a kutya miatt aggódnék,kedveském most elmondom,hogy többet ártottál a szerencsétlen kutyával,mintha megbabusgattad volna és játszottatok volna tovább,sokat ártottál,de az orvos se tudom,hogy hogy gondolta. Ügye orvosnál voltatok???!

Most hogy van a kutya?

2011. okt. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Most miért kell cseszegetni?? Szegény kiskutya miatt jó hogy aggódik! Úgy értelmezem orvos látta már tehát törése nincs, valószínűleg fáj még neki a gyógyszer ellenére is,de ilyen kiskutya nem szobatiszta még. Az idő begyógyítja majd a traumát ,addig vigyázz rá játsz vele sokat de ha rossz helyre pisil akkor szólj rá és vezesd a pelenkához.
2011. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Tyler913 ***** válasza:
75%

Azert cseszegetjuk mert mar a kerdest olvasni is fajdalom.Ertheto,hogy aggodik,csak azt kene mar felfogni,hogy a kutya nem kisgyerek,meg nem jatekbaba.Ha elesik,elesik.Amig nem verzik durvan,vagy nincs tores,ficam,randulas,nem megyunk orvoshoz.

Ja es abszolut nem normalis,hogy ennyitol egy kutya sokkot kapjon,plusz nehezemre esik olyan kokler allatorvost elkepzelni,aki ezert nyugtatoval meg fajdalomcsillapitoval kezelne.Bar lehet,en nem ertek hozza.

2011. okt. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Szinte látom magam előtt a jelenetet:

Kutyus rosszul ugrik, elesik, gazdi sikítva tipeg a 20 centin, felkapja a műkörmökkel és zokogva babusgatja az addigra amúgy is ijedt kutyát... vizsgához kéne kötni az állat tartást, hogy barbie-nak csak játék kutya jusson. Csak szegény yorkit sajnálom, de őt nagyon....

2011. okt. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Nem akarod leírni a történetet? Mert ha doki lett belőle gondolom nem ennyi volt hogy hopp, kicsit esett (remélem nem ennyi legalábbis, mert ezért kár a gyógyszer bele:S). Egyébként úgy hallottam hogy a yorkik elég érzékenyek, főleg míg az oltásaik nincsenek meg. Meg most te mondtad a dokinak hogy adjon már neki valamit, vagy ő egyből adta is annyira súlyos volt a helyzet? (Szerintem amúgy lehet kamu a kérdés is:/ )
2011. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!