Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez a fém futókerék nem tesz...

Ez a fém futókerék nem tesz kárt a dzsungáriai törpehörcsögömbe?

Figyelt kérdés

[link]


Félek, hogy baja esik, ha beakad a lába, vagy a két kis kiálló fém ami belül van felsérti a testét, de a műanyag kereket meg mindig szétrágja, és ajánlották, hogy fémet tegyek be neki. Meg nincs is annyi pénzem, hogy havonta új kereket vegyek neki.


2013. febr. 19. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Én ilyet vettem az enyémben, egy évig ebben futott. Nem okozott semmi fájdalmat neki, de az volt a baj, hogy nem tudott benne gyorsan futni, mert azt kellett figyelnie, hogy nehogy a két rács közé lépjen. Nemrég ki is dobtam és egy ilyet vettem neki: [link] Az én hörcsögömre az jellemző, hogy mindent teljesen szétrág. Ezt a kereket viszont nem rágja. Igaz, hogy drága, de szerintem ilyet vegyél, mert ezt nem kell lecserélned másikra. Ráadásul a hörcsög is nyugodtan és gyorsan fut benne. Nem akad bele a lába sem.
2013. febr. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Off: Amit az első válaszoló linkelt az nagyon király:D.


On: Szerintem ez elég balesetveszélyes, de mi volna ha beborítanád kívülről valamivel? Akkor tutira nem tudna becsúszni a lába és neki is kényelmesebb lenne futni benne. Ilyesmire gondolok: [link]


Én kartonpapírral borítottam már be kereket, szétboncoltam 1 kéztörlőhenger közepét és azt tök könnyen rá lehetett tekerni, aztán leragasztottam. Az enyém nem rágta le, de ha leszedi, akkor se nagy dolog újat tenni rá.

2013. febr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!