Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hány naponta kell a hörcsög...

Hány naponta kell a hörcsög almot takrítani? ,

Figyelt kérdés
2009. szept. 8. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egerem volt. Latni lehet az almon, hogy friss-e még, szagán is érzed, hogy húgyszagú-e vagy nem. Én 2 naponta cseréltem az egér alatt.
2009. szept. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha jól szoktatod a hörcsögöt, akkor akár heti egyszer is elég egy nagytakarítás. Nekem dzsungáriai volt(van), és ők egy helyre végzik a dolgukat, így a nagytakarításon kívüli időszakban elegendő azt az egy általuk kiszemelt helyet takarítani gyakrabban, a többit nem piszkítják úgy össze. A többi fajtáról nem tudok nyilatkozni.
2009. szept. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hetente 1x takarítok a hörijeim alatt. Dzsungáriait tenysztek. Nagyon sokmindent megtudhatsz a www.myhamsters.mlap.hu-n.
2009. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hetente kell cseréli az almot..:D vagy ha illatosított akkor lehet egy és fél hét ;)


és havonta egyszer kell nagytakarítást(letörölgetni, a ketrecét vizes rongyal.. meg ilyenek;) ) kell csinálni..

2010. jan. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!