Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisnyuszi születhet...

Milyen kisnyuszi születhet egy nőstény oroszlánfejű nyúltól és egy bak házinyúltól?

Figyelt kérdés

Itt van kép a nőstényről:

[link]


2013. febr. 24. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek akarsz szaporítani? Tele vannak keverék nyuszikkal az állatkereskedések.
2013. febr. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azért mert én csak megszeretném tartani an yulakat. Egyébként is 2 barátnőmnek már ígértem nyuszit. Arra lettem volna kiváncsi hogy oroszlánfejű lesz vagy sima...

De azért köszi..

2013. febr. 25. 06:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudni, melyikre fognak hasonlítani (méretre sem). Aranyosak nagyon a kisnyuszik, de mit csinálsz, ha születik 8-10? Az meg, hogy ígértél nekik, nem mindig ér sokat, nekik is közbejöhet bármi. Ha meg annyira szeretnének nyuszit, vegyenek tenyésztőtől inkább. Így ki tudja, milyen örökletes betegségekkel születhetnek, amiről nem is tudtok, aztán a barátnőid vihetik állandóan állatorvoshoz a kisnyuszikat. Itt vannak ororszlánfejű nyuszi-házinyúl keverékek: [link]
2013. febr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszike egyébként a barátnőim nem biztos hogy bevállalják de nekem van időm rájuk és rengeteg helyem is van.
2013. febr. 25. 13:34
 5/6 anonim ***** válasza:
És pénz is? Mert a nyuszókat azért etetni is kell, plusz forgács alá? Meg ugye van ivartalanítani a fiúkat, vagy külön rakni őket :) Nem olcsó.
2013. febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudom .... :(

Majd megoldom tudom hogy ez nem valami értelmes válasz de az alom meg van már oldva ugyanis vannak lovaink.:) 2 is idén születik a haramdik tehát itthon mindig van forgács és szalma plussz széna.

A táp nem drága. Az oltások és az ivartalanítás a gond...

Igazából nem akarok ekkora felhajtást de az én nyuszim se fajtiszta oroszlánfejü.:D

2013. febr. 25. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!