Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jó lennez a módszer?

Jó lennez a módszer?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A nyulam ketrece kicsi neki és vidéken lakom.(ezt azért jó tisztázni) Sziasztok!

úgy gondoltam hogy úgyis szeretnék társakat neki. Szóval van egy régi boksz az udvarunk végén. Egy személyes és jó tágas. Ugy gondoltam bele rakom a ketrecét.(4 lábon állo ketrece van)

Veszek egy szálka nélküli deszkát és oda támasttom. Egy széles deszkára gondoltam. Így ha beraknák a bokszba akkor akkor mehetnemehetne be a kecójába amikor akar és közben futkározhat amikor akar. De persze le ellenőrizném a helyet mielőtt beraknám. :)


2013. febr. 25. 16:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Szigetelt boksz!
2013. febr. 25. 16:48
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha odabent gyakran kiengeded a nyuszit, és csak akkor van bent a ketrecben, ha elmész valahova, vagy estére, akkor a kis ketrec se gond. Másképp jó megoldás lehet az is, amit mondasz, nyilván látni kéne, hogy pontosan fel tudjuk mérni, ideális-e neki, de már az is jó pont, hogy feltűnt, hogy a mostani helye nem elég neki. :)
2013. febr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszike a választ. Ellenőrzöm ma majd az egészet. Igazából úgy gondoltam hogy éjszakára becsukom majd mert azért annyira nem kicsi. De arr gondoltam több mozgás kéne neki. Főleg akkor lesz egésznap kint ha gyarapodik a család.
2013. febr. 26. 06:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!