Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik etetési módszer jobb a...

Melyik etetési módszer jobb a törpehörimnek?

Figyelt kérdés

Nem akarom túletetni a törpehörim, ezért a segítségeteket szeretném kérni.Melyik legyen?

a., Hétfőnként és csütörtökönként közepes adagot

b., Hétfőnként nagy adagot

c., Minden nap kis adagot


Melyik lenne a legjobb neki?


2010. márc. 24. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
nem fogod túletetni. az én hörim mindennap ugyanannyi kaját kap( többet is mint amennyit megeszik hogy válogathasson) és nincs elhízva meg nem beteg csak a helyét kell gyakran pucolni mert az elrejtett kaja(zöldség, gyümölcs) bebüdösödne
2010. márc. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, rosszul fogalmaztam ezek szerint. OLvastam, hogy hosszabb ideig él, ha kevesebb kaját kap, tudom hogy nem eszi meg de túlságosan el lesz tőle kényeztetve. Vagy hagyjam a fenébe? Olyan kis rövid életűek, addig legalább hadd legyen jó dolga. Azért köszi!
2010. márc. 24. 13:25
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem minden nap egy kis adagod többször de azért ne annyira sokszor olyan 4-szer szerintem annyi elég neki ha kirakod futni az ágyra!
2010. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
c
2010. márc. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha van mozgástere, esetleg ki szoktad engedni mozogni, akkor semmi problémája nem lesz. Az enyémek előtt szinte mindig van kaja és mégse híztak el, egészségesek mint a makk.

Csak az olajos magvakkal kell vigyázni, mert az tényleg hízlal (pl. mogyoró, dió, szotyi).

2010. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
b
2010. ápr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vagyis bocsii a vagy c de semmikép nem b
2010. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!