Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért harap a törpenyuszim? A...

Miért harap a törpenyuszim? A másik pillanatban meg majd meghal egy kis simogatásért.

Figyelt kérdés
Nem bántottuk vagy ilyeszgettük soha. 5 hónapos kislány. Hónapokkal ezelőtt volt egy olyan nap mikor nem tudtam kiengedni de ezt csak pár napja kezdett.

2013. febr. 25. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Az enyém mikor megvettem kb. 1-2 hónapja, 1,5 éves lány, akkor folyton jött oda, nyalogatott, stb, majd egyik napról a másikra "morog" ha hozzá akarok érni, ha kiengedem, fut előlem, és nem is akar odajönni, hiába ülök le, és várom :S Elvileg türelem, magától jöjjön oda hozzád, szagoljon meg, ha hozzád dörgöli az állát, vagy megnyal, az jó. Jutalomfalattal az öledbe csalhatod, de ne te vedd fel, magától menjen oda. Ez elvileg hetekig is eltarthat... Sok sikert neked is.
2013. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos, elég félénk egy állatka a nyuszi. Lehet, hogy még bizonytalan és azért harap. (vagy nagyon éhes :D)

Idővel szerintem magától meg fog ez oldódni, ahogy az első válaszoló is írta. Más nem hiszem, hogy tudnál tenni ez ügyben, csak várni.

2013. febr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszöm a válaszokat, de nem hiszem hogy a hely megszokása lenne a gond, mivel már 4 hónapja nállunk van. :(
2013. febr. 27. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát vagy ivarzik, vagy kamaszodik:)
2013. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!