Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem eszik a nyulam, mit tegyunk?

Nem eszik a nyulam, mit tegyunk?

Figyelt kérdés

Csutortokon korhazba kerultem, meg mindig itt vagyok.

Van egy imadott torpenyuszim, 2,5 eves, napi legalabb 5 orat ketrecen kivul van.

Tegnap ota nem eszik, rossz kedve van, alig ugral, pedig a csaladom 3 orara kiengedte a ketrecbol.

Gondolom hianyzok neki... Meg a kedvenc zoldsegei sem kellenek neki, tap sem, semmi.. Par falatot evett csak.. Szenat semmit :(


Mit tehetnenk? Jovohet penteken mehetek csak haza, addig agyhoz vagyok kotve. Nyuszi meg nem johet ugyebar korhazba :(

nagyon aggodom erte es szornyen hianyzik..


2013. márc. 2. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem azért fog nem enni, mert te nem vagy ott. Azonnal orvoshoz kell vinni, vagy elpusztul. Ha leáll a nyúl emésztése akkor annyi. Fecskendőből kell etetni és itatni ha kell, speciális táppal, amit vízzel fel lehet oldani. Az orvosnál kap pár injekciót, amitől valószínűleg pár óra után már enni fog.
2013. márc. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Koszi az okoskodast, de a doki szerint semmi baja, csak hianyzom neki. Vett vert, megvizsgalta, stb.


Biztos hihetetlen szamodra, de ugy latszik ennyire szeret engem...

2013. márc. 2. 12:36
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagyon keveset eszik, nem annyit, mint eddig.
2013. márc. 2. 12:37
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha majdnem ugyanannyi ideig ki volt engedve és foglalkoztak vele, akkor biztos nem az a baja, hogy "hiányzol" neki. Az, hogy egy hétköznapi orvos ilyeneket mond, nem érdekel túlzottan.
2013. márc. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az allatorvosi egyetemtol jott ki egy orvos, azert o csak ert valamit a nyulakhoz..

En meg epp egy ilyen senki velemenyere nem fogok adni, aki minden erdesnel bunko es rosszindulatu!!

2013. márc. 2. 12:43
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem vagyok rosszindulatú, de a nyúl ilyenre nem képes és pont. Nem kell ezt támadásnak venni, ha pedig nem az egzotikus osztályról jött, akkor nem ért hozzá.
2013. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De igen, kepzeld, onnan jott ki! Akkor mostmar talan lenyugodhatnal es ne irogass ide tobbet, mert rohadtul idegesito vagy!
2013. márc. 2. 12:53
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Én teljesen nyugodt vagyok, nem tudom mit kell magadra venni, hogy nem ettől beteg a nyúl. Amúgy pedig már leírtam, hogy mit kell tenni, ha pedig tényleg az állatorvosi egyetem egzotikus osztályának orvosával konzultáltatok volna, ajánlott volna egy tápot, amit fel lehet oldani vízben és lehet neki fecskendőben adni.
2013. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, szerintem, ha még egy napig nem eszik, vigyétek el egy másik orvoshoz, inkább kerüljön 2x annyiba, és nyugodjatok meg, mint hogy véletlenül rosszul diagnosztizálja az orvos a nyuszi betegségét, és a vége rossz legyen. Én hiszek benne, hogy hiányzol neki, de lehet van más is, ami közrejátszik abban, hogy nem eszik. Esetleg érdemes lehet egy olyan ruhát a nyuszi környékén hagyni, amiben voltál már korábban, hogy érezze a szagodat, lehet beválik. Telefonálj anyukádéknak, egy próbát megér, akármilyen hihetetlenül hangzik.

De ismétlem, szerintem nem ártana egy másik orvossal is megnézetni.:) Jobbulást mindkettőtöknek:)

2013. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
El kéne vinni egy másik orvoshoz. Elhiszem, hogy azért nem eszik, mert hiányzol neki, de akkor nagy baj lehet belőle, ha nem eszik. Szóval valamit mindenképp kéne csinálni.
2013. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!