Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac megeheti a...

A tengerimalac megeheti a lóhere virágjait?

Figyelt kérdés
2008. jún. 8. 13:21
 1/5 A kérdező kommentje:

VALAKI TUD JÓ TENYÉSZTŐT ADNI?ÁLLATKERESKEDÉSBEN VEGYEM A TENGERIMALACOT VAGY TENYÉSZTŐTŐL?NEM TUDOM.MERT OLVASOM HOGY MEGHALTAK A TENGERIMALACAI!ITT VAN HIRDETVE EZEN AZ OLDALON!JAJ VALAKI SEGÍTSEN!!!!!!!!!!!!!!



ELŐRE IS KÖSZÖNET!TENYÉSZTŐTŐL!TARTÓTÓL!SZÓVAL MINDENKITŐL VÁRJUK VÁLASZAIT!!!!!!!!!KÖSZIKE NEKTEK!!!!!!

2008. jún. 8. 13:28
 2/5 A kérdező kommentje:
AKI MONDJUK NYÍREGY KÖZELÉBEN TUD TENYÉSZTŐT VAGY BOLTOT AZ ÍRJON!!!!KINEK HALT MEG EDDIG BOLTBAN VETT TENGERIMALACA?MIK A TÜNETEI HA BETEG?MIK UTALHATNAK RÁ?ÉS RÖGTÖN ORVOS?
2008. jún. 8. 13:30
 3/5 anonim válasza:
54%

Nekem 4 malacom van otthon, 2,5 évesek és pesten a duna plázában vettem őket egy állatkereskedőnél. nagyon érzékeny állatok, társ kell nekik, nem szeretnek egyedül lenni, mert unatkoznak. ajánlom, hogy tenyésztőtől vegyél malacot, mert az megbízhatóbb forrás, de ha ismerős tud ajánlani állatkereskedést és megbízható onnan is beszerezheted őket.tenyésztőnél sokkal többe kerülnek egyébként a malcok, főleg, ha fajtiszták.

jó malacozást!)

2008. jún. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, megehetik! Van 4 tengeri malacom és ettwk már lóhere virágot. Imádják :D
2008. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, megehetik, csak arra ügyelj hogy ne adj nekik túl sokat, mert árthat a gyomruknak, hasmenésük lehet tőle a bennen lévő nedvességtartalom miatt!!!
2008. júl. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!