Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyulat lehet-e az udvarba...

Törpenyulat lehet-e az udvarban legeltetni? Mennyire kell aggódni, hogy olyat eszik, ami árt neki?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Ösztönösen tudja, hogy mi az, ami nem jó, mit nem ehet meg. Azt nem is fogja megenni. Ha amúgy az udvaron nincs kutya vagy nem jár oda macska, akkor simán ki lehet engedni, de ha mondjuk van valami állati ürülék, akkor nem lenne ajánlatos.
2013. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj rá miközben legel. Nem fog olyat enni ami mérgező neki, de azért nem árt ha szemmel tartod. Nagyon cuki kis hámokat lehet kapni, rakj rá egy olyat, abban legeltesd. Így nem fog tudni elszaladni előled, illetve biztonságban lesz a kutyáktól, macskáktól. Ami még fontos, hogy nagyon fokozatosan szoktasd a legeléshez nehogy hasmenése legyen tőle. Jó nyuszizást!
2013. márc. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek!!!
2013. márc. 6. 11:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Illetve ég ne vidd ki, mert ilyenkor megfázhat még, hideg a talaj, és nyáron se tedd ki 24 órára, mert hőgutát kaphat.

Én már most kint tépkedek neki kis zöldet, amit bent odaadok neki, így szokja, hogy mi az, amit megehet, mi az, amit nem.


Ha privátban írsz egy e-mail címet nekem, tudok küldeni két pdf dokumentumot, benne, hogy mit ehet, mit nem ehet a nyuszi, így át tudod nézni a kertet, de általában nem eszik meg azt, ami nem jó nekik.

2013. márc. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is van tavasz-nyár és ősz elején egy kinti ketrecben tartom és semmi baja.
2013. márc. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!