Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fapellet, de mennyi?

Fapellet, de mennyi?

Figyelt kérdés
Kis segítséget szeretnék kérni a törpenyuszisoktól. Még kezdő gazdi vagyok. A ketrechez kaptam ajándékba 1 nagy zacskó forgácsot, azzal nem volt gondom, m szórtam a nyuszi wc aljába közepesen vastagon és úgy jó volt. Most, h elfogyott, fapelletet vettem a közeli kiskereskedésben, 4 db 1 kg-sat. Nagy meglepetésemre bele is kellett öntenem az egész 1 kg-t, h ugyanaddig legyen, mint ameddig a forgács szokott... Viszont így meg azért nagyon drága, h egyszerre rögtön ennyi elfogy. Vagy ebből kevesebb is elég? Esetleg tudnátok mondani olyan helyet (Pesten), ahol olcsóbban lehet kapni? Köszi!

2013. márc. 6. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi tengeri coca alá tettük, és mindig csak azt a részt vettük ki, ami elhasználódott. Az ép fapelletet pedig rásimítottuk. Azt nem tudom, hogy Pesten hol lehet olcsóbban kapni, de ha esetleg olyan állatkereskedésbe mész, ahol kimérős, olcsóbban megúszod. Mi hatszázért több, mint három kilót kaptunk.
2013. márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hú, köszi, itt 300 volt az 1 kg... keresek akkor majd másik helyet :)
2013. márc. 6. 12:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Obi, Tesco, Praktiker. Hívd fel őket és kérdezgess körbe melyikben lehet kapni most épp natúr fapelletet (tüzelőnek árulják). Pontosan ugyanaz, mint amit 10 szer annyiért árulnak az állatkereskedésben, csak arra figyelj, hogy natúr legyen. 15 kg olyan 1500 forint körül van.
2013. márc. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vagy vehetsz itt, itt pl 15 kg 1200 ft.
2013. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hú, ez tök jó, nagyon köszi!
2013. márc. 6. 12:56
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert nem kell az egész ketrecet feltölteni vele. Vegyél nyuszi wc-t, bőven elég abba tenni. Nekem egy 12 kilós elég 3-4 hónapig.
2013. márc. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csak a nyusziwc-t, vagy almos tálcát kell megraknod vele. Annyi kell, ami elfedi az egész wc területét, de nem vastagon, csak éppenhogy mindenhova essen pellet, hogy a bárhová kerülő pisit felszívja. Nálunk a 15 kg elég másfél hónapig.
2013. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Lefelejtettem, hol lehet olcsón venni:

- törpenyulas oldalon keresztül van egy ember, aki a Blahához, meg ez Örs Vezér térhez elviszi

- a Dohány utca 80-ban a Tutus állatfelszereléses üzletben

2013. márc. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os és 7-es, mint ahogy írtam is, nem az egész ketrecbe szoktam tenni, csak a nyuszi wc-be...

Kedves 8-as, nagyon köszi, utánanézek! :)

2013. márc. 7. 11:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Kimérőset hol lehet venni? Én 1 kg-ot vettem múltkor 890 Ft-ért, becsomagolt zacsiban, de nagyon sokallottam :S
2013. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!