Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Saját készítésű ketrecet...

Saját készítésű ketrecet vennék törpenyúlnak, szerintetek megfelel? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

100*30*30 méretű, felül nyitható, Viszont nincs rajta zár, amivel rögzíteni lehet: pl.:karabiner? Alul egy fémből készült kihúzható fiók, levehető teljesen, minden oldala rácsos, elég nagyszemű rács.

?Vannak alapvető tervezési hibák nyúlhoz való hozzá nem értés miatt (kicsi nyílás, alul rácsos rész, nem zárható felül) de egy kis barkácstudással könnyen átalakítható.!!!?



2013. márc. 6. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Az elég kicsi, mármint a 30 cm szélesség, meg se tud fordulni normálisan a nyuszi.

Szerezz inkább egy nagyobbat.

2013. márc. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
TÖRPENYULNAK NEM KICSI!!
2013. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Beleférni belefér, de sztem is kicsi. A bolti 100x60cm, tehát ez fele akkora csak. Legalább 40-50cm széles legyen és 80-100cm hosszú.
2013. márc. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De kicsi! 100×50×50 a minimum, az én első ketrecem is 100×37×35 volt (azzal vettem), és mikor átkerült a 120×60×60-asba, leírni se tudom, milyen felszabadult és boldog volt... Azóta egyszerűen kiegyensúlyozottabb, jobban viseli, ha játszok vele, mármint célzottan örül neki, addig olyan feszes is volt... Vagy hogy mondjam.
2013. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, letettem róla, amúgy is bizonytalan voltam a többi miatt
2013. márc. 7. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!