Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a vélemények/tapasztalatok...

Mi a vélemények/tapasztalatok az alábbi nyúltenyészetekről?

Figyelt kérdés

- Bajuszbillegető hobbitenyészet (!!!)

- Wonder Bunny Tenyészet (!!!)

- Nyuszihopp Tenyészet

- Bonus Bunny Törpenyúl tenyészet

- Tamda Dee Törpenyúl tenyészet


(Főleg az első kettőről!)



#wonder bonny #bonus bunny #tamda dee #bajuszbillegető
2013. márc. 6. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Az hogy nem a szépséget örömöt lelik a nyúlakban hanem a pénzt!!!! (Persze kivételek mindig vannak)
2013. márc. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
???
2013. márc. 6. 20:42
 3/9 A kérdező kommentje:
*lakásban tartásra szeretnék nyulat venni! és ilyen szempontból nézve érdekelne
2013. márc. 7. 06:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia nekem több nyuszim is a wonder bunnytól van és csak egészséges nyuszik származnak tőle én napi szinten beszélek vele és nagyon szépen gondozza őket és nagyon szereti a nyuszijait jó helyen tartja rendszeresen oltja őket és nagyon szelídek
2013. márc. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és a bajuszbillegető tenyészet?
2013. márc. 7. 19:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Wonder Bunny nagyon jó tenyészet, nem a pénzt látja egyáltalán a nyulakban!!! Gyönyörű nyuszijai vannak, nagyon jól tartva, én csak ajánlani tudom!

A Bonus Bunny szintén egy nagyon jó tenyészet, róla is elmondhatók ugyanezek.

2013. márc. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És a mini bunny?
2013. ápr. 7. 18:39
 8/9 anonim ***** válasza:
felejsd el a mini bunny-t tudod kit ajánjlok bubble bunny törpenyúl tenyészetet multkor beszéltem vele ő egy új tenyésztő de nagyon szép nyulai vannak és szelidek
2013. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Látom, mindenkiről volt szó végül, csak a Bajuszbillegető tenyészetről nem. Nekünk onnan van egy mini kosorrú nyuszink. Nagyon segítőkész a tenyésztő, és személyesen választottuk ki a nyuszit, láttuk a tartási körülményeket. Mivel több tenyészetet is megnéztünk, kialakult egyfajta rálátásunk, és a Bajuszbillegetősöknél tényleg nagyon tisztán, forgácson vannak tartva az állatok, nem pl. vasrácson, mint más tenyészetekben. Az állatok nagyon jó kondiban voltak, csillogó szép szőrrel, szóval csak jókat tudok mondani. Bármilyen kérdésünk volt, szívesen segített a tenyésztő a későbbiekben is. És még valami, szerintem a törpenyúl tenyészetek -akik komolyan is gondolják a tenyésztést, és a fent felsorolt tenyészetek mind ilyenek- NEM a pénzszerzésre mennek! A pénzszerzésre azok mennek, akik ész nélkül szaporítják a nyulakat, és azonnal vemhesítik az anyákat, de ha megnézitek a fenti tenyészetek honlapját, ott sosem találtok azonnal újravemhesített anyákat, hanem hagynak nekik pihenőidőt. Én erre kifejezetten figyeltem, mikor kisnyulat kerestem, mert nem akartam genetikailag torz, túltenyésztett állatot venni. Korábban, mikor kerestünk nyuszit, telefonon beszéltem a Bonusbunnyval is, ő is segítőkész volt, hasonlóan a Bajuszbillegetősökhöz. Remélem, segítettem.
2013. okt. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!