Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Japán táncolóegérrel való...

Japán táncolóegérrel való tapasztalatok? Mire kell figyelni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis táncolóegeret, amibe sok belekötése szülőknek nem volt.Pár fontos infó érdekelne gazdiktól illetve volt gazdiktól. Ketrec megfelelne tartási célra vagy nem a legjobb? Milyen igényei vannak illetve hasznos tapasztalatokat várnék, mennek a zöld kezek (hasznos válaszokra persze). Előre is köszönöm :)

2012. szept. 16. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az állatkereskedésben mindent elmondanak amit tudni kell.


Szerintem a terrárium jobb lenne mint a ketrec, és 2-3 cm faforgáccsal feltölteni. :)

2012. szept. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha lehet, inkább 2 azonos neműt vegyél, jobban érzik magukat társaságban. Ha ketrecben akarod tartani, akkor nagyon sűrű rácsozásút vegyél, valószínűtlenül pici helyen kiférnek. Ha nem golyós itatót használsz, hanem tálkát, valahogy oldd meg, hogy ne tudjanak belefulladni, pl. tegyél egy követ a tálba. Sajnos, mivel folyamatosan "szédelegnek", megeshet az ilyesmi, nem egy ilyen esetről hallottam már. :( A ketrecüket is úgy rendezd be, hogy még véletlenül se tudjanak beszorulni sehova. Pl. a házikó mögé "előszeretettel" szorulnak be, ha hozzá van teljesen tolva a ketrec/terrkó falához, ezért inkább középre érdemes elhelyezni, vagy valamilyen kúp alakú házikót kell venni. Ilyesmikre nem árt odafigyelni.
2012. szept. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!