Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek megér ennyit ez a...

Szerintetek megér ennyit ez a nyúl?

Figyelt kérdés

2013. márc. 7. 20:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én egy törpenyúlat 1000 Ft ért vettem a piacon
2013. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Piacon nem fogok nyulat venni! De ha neked jó az, akkor oké. Te tudod.
2013. márc. 8. 20:30
 13/15 anonim válasza:

Piacon is lehet jó nyuszit venni!:) Ahol én lakok, van "tyúkpiac", ami valójában kisállatpiac, és a legjobb tenyésztőktől, az idős néniktől, akik pl. egész életükbe velük foglalkoztak (és nem 3 hete kitalálták, hogy namost majd ezt ezzel pároztatom!)lehet venni kisállatot. A nagyszüleim is ide járnak, és nagyon nagyon szép állatokat hoznak haza mindig..:)

Szóval szerintem iylen piacra gondolt... És ha ilyne piac van a közeledbe,szerintem is odamenj. Ott több állatka is van, és jobban látod, melyik miben különbözik, a méretét könnyebb összehasonlítani, látod mennyire élénk, stbstb.

2013. márc. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát, én biztos nem vennék piacon nyulat..nem véletlen vannak a tenyésztők, akik értenek is hozzá, sokkal megbízhatóbb, mint egy piacon vett ki tudja milyen keverék..
2013. márc. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Icsiro ***** válasza:
Szerintem megéri a 3500 ft-ot. Azt hiszem azért ilyen olcsók, mert a nyulak nagyon szaporák.
2013. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!