Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezt betehetem a tengerimalacom...

Ezt betehetem a tengerimalacom ketrecébe?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy a malackám ketrecébe teszek egy emeletet.

Arra gondoltam, hogy ilyen fonott alátétet függesztek ki, úgy 12 cm magasan, és az alá be is tud bújni, meg az érdes felület miatt könnyen fel is tud mászni rá.

De ha megrágja, lesz baja tőle? Különben mi másből készíthetek egy hasonló emeletet?



2013. márc. 8. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én natúr kezeletlen fából készítenék neki. Azt ha megrágja se nagy gond, mert baja nem lesz tőle, és pótolni is tudja az ember. Én lambériából készítettem a hörcsögeimnek házikót, eddig még nem rágcsálták, de abszolút kezeletlen.
2013. márc. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fából mindenképpen :) Olyanból, ami nem szálkásodik.
2013. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat :)
2013. márc. 8. 20:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kaptam egy pót polcot az egyik szekrényemhez annak idején, azt megreszeltem 2-2 ponton, hogy a rácsok közé be tudjam illeszteni, és az az emeletük. :)
2013. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!