Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az oltást meg lehet így is...

Az oltást meg lehet így is oldani?

Figyelt kérdés
Hamarason lesz egy nyuszim, és mivel jön a szúnyogzezon, biztosan beoltom és úgy tudom márciusban kell tehát egyből belesz oltva kombinált oltással. A kérdésem az lenne hogy van egy nyuszis ismerősőm neki 8 éves a nyuszija és ugyanahhoz a dokihoz mennénk, akkor ugyanabból az ampullából betudják őket oltani? Olvastam, hogy egy ampulla kb 5000ft, de abbol akár 20 nyulat is belehet oltani..És hát mégis gazdaságosabb ha két nyuszival megyünk, és felefelét kell fizetni. Szerintetek ez lehetséges?(Kíméljenek az olyanok, akik szerint ne legyen nyulam, mert spórolni szeretnék rajta, mert NEM! Csak egy kérdés..)
2013. márc. 10. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Azért ilyenek miatt nem szoktuk leszólni az embereket.
2013. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha oda mész a nyusziddal a profi nyulas doki mellesleg ki is vizsgálja. Csak makkegészségesen szabad oltani...

Ha kezdő nyulas vagy, egy gyors kiképzést is kapsz nyuszi egészégtanból, és a minőségi kaják olcsóbbak szoktak lenni náluk mint a boltban...

Több szempontból is jóötlet a csoportos oltás...

2013. márc. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!