Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Oroszlánfejű kosorrú nyúl?

Oroszlánfejű kosorrú nyúl?

Figyelt kérdés
A nővérem kislányának vettünk egy ilyen nyulat, mert imádja az állatokat és kutyát még nem akartunk neki. Most lesz 3 éves. Még soha nem volt nyulam ősszintén szólva nem is szeretem őket, de azt mondtam inkább akkor nyúl mint tengerimalac. Azt szeretném tudni, hogy van e valami amit nem ehet, vizet iszik-e egyáltalán, mert eddig nem nagyon ivott. És hogy kell-e valami oltás neki. A forgács jó neki azt vettem. Hát ennyi köszi a válaszokat.
2013. márc. 10. 21:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Azt kap amit a tenyésztőnél. Füvet imádja. Az állatorvosom nem csak kutyákat olt, a madaraimat is hozzá vittem.
2013. márc. 11. 21:41
 12/13 A kérdező kommentje:
nem vizes a széklete, nem gubbaszt, jól érzi magát, kézbe tudom már venni. Nem vagyok óvodás.
2013. márc. 11. 21:43
 13/13 Vera25 ***** válasza:
Oltást jobb beadni mixo ellen.Természetesen iszik,de itatot kene neki venni,lehet ahhoz szokott.Egyebkent megkellett volna kerdezned ott ahol vetted,hogy azert megis tudd mit adhatsz,neki hogy gondozd.És igen nagyon sok mindent nem ehet.Olvass errol a neten: [link]
2013. júl. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!