Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csinálhatna a hörcsögöm?...

Novaaa kérdése:

Mit csinálhatna a hörcsögöm? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy nagyon barátságos hörcsögöm (lány), mondjuk úgy, hogy tini höri:) és tervezem, hogy egy ismerősömtől veszek egy mostani fialásból egy pici lány hörcsögöt!

A mostani hörim egyedül van egy eléggé nagy terráriumba.

Félek, hogy ha idekerül az a kicsi akkor esetleg a nagyobb bánthatja? Vagy mi lehetséges??



2013. márc. 14. 20:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan egymást fogják kinyírni.


A hörcsög magányos állat, nem viseli el a társaságot. Szóval ne vegyél még egy hörit.

2013. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ki fogja nyarni a kicsit
2013. márc. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Mkiki válasza:
0%
DEhogy fogj kinyirni azt hiszi majd hogy az ővé és vigyáz rá
2013. márc. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetsz ennyire ostoba, nem fogja azt hinni, a hörcsög gyorsan megnő, meire a kicsi 4-5 hetes lesz és ivarérett előbb utóbb megölik egymást
2013. márc. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%

Utolsó, még hogyha igazad is lenne, amikor ivarérett lesz a kicsi, akkor fogják egymást kinyírni.


Az állatok nem nagyon tartják fontosnak a családi kapcsolatokat.

2013. márc. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Mkiki válasza:
30%

Az állatokban nagyobb az anyaszerete mint az emberekben.

( a madarak sem azért dobják ki a kicsinyeiket a fészekból mert " elegük van belölük ",hanem ,hogy megáljanak a saját lábukon )

2013. márc. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A hörcsögöt MAGÁNYOSAN kell tartani, és az is a hörcsög hatalmas anyaszeretetéről árulkodik, amikor megeszi a kicsiket, egyszóval, ne vegyél mellé másik hörcsögöt mert vér fog folyni
2013. márc. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Mkiki válasza:
30%
általában a fiú-fiú hörcsögök ölik egymást ( nekem is ez történt ,ezért tudom ) ,de hogy a nő-nő mit csinál,hát nem nagyon tudom,de szerintem kijönnének..
2013. márc. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnek ki a hörcsög magányos a lányok megölik egymást
2013. márc. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönnének ki! Tapasztalatból mondom. Ivarérett koruktól már a testvérek is tépik egymást, nem csak az egymástól ismeretlen hörik! Ne tegyél be mellé másikat, mert megölik egymást! Vagy vegyél az újnak is egy helyet, vagy ne hozz új hörcsögöt!
2013. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!