Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csinálhatna a hörcsögöm?...

Novaaa kérdése:

Mit csinálhatna a hörcsögöm? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy nagyon barátságos hörcsögöm (lány), mondjuk úgy, hogy tini höri:) és tervezem, hogy egy ismerősömtől veszek egy mostani fialásból egy pici lány hörcsögöt!

A mostani hörim egyedül van egy eléggé nagy terráriumba.

Félek, hogy ha idekerül az a kicsi akkor esetleg a nagyobb bánthatja? Vagy mi lehetséges??



2013. márc. 14. 20:43
1 2
 11/20 Mkiki válasza:
0%
Én azt ajánlom,hogy hozz egy fiú hörcsögöt neki és el van intézve...
2013. márc. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%

Persze, hogy folyton szaporodjanak...

Mkiki szerintem hogyha egyáltalán nem értesz hozzá, akkor inkább hallgass.

2013. márc. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Mkiki egy idióta eszedbe ne jusson fiút venni mellé éjjel nappal szaporodnának lenne rengeteg hörcsögd, amibe a lány hamarosan beledöglene
2013. márc. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Kezdjük azzal, hogy milyen hörcsög?

Az aranyhörcsög magányos, a törpehörcsögöket (kivéve a kínait) lehet együtt tartani.

De akkor nagyobb hely kell nekik, hogy mind a kettő ki tudjon egy felségterületet alakítani magának.

2013. márc. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez marhaság! Előző, ha nem értesz hozz, nem kell hülyeségeket írni! Nekem dzsungijaim vannak 6 éve, és alátámasztom, hogy NEEEEEEM jönnek ki egymással. Semelyik hörcsögfajta nem szereti a társaságot, ha pedig hímet vesz mellé, szaporodnak éjjel nappal, amibe a nőstény belehal. És tapasztalat nélkül nem kell hörcsögöket szaporítani, mert nem csak abból áll, hogy összeteszem őket. :/
2013. márc. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Szerintem se hozz mellé másikat, vagy ha mégis el akarod hozni azt a kicsit, akkor külön kell tenni.

A lány mellé pedig ne akarj fiút (tudom, te nem is akartál, csak a válaszolók részéről merült fel), mert az még csak az első probléma, hogy folyamatosan szaporodni és szülni fog az anya, de a kicsiket is mindig külön kell tenni és egy idő után minden egyednek külön terrárium...

2013. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
jóóóó nagy terráriuma van , szinte elveszik benne. szóval , azt mondjátok, hogy semmiféleképpen NE hozzak egy ennél a példánynál kicsit fiatalabbat meg idősebbet se? Értem, köszi a választ. amugy a hörim, ilyen tiszta fekete aranyhörcsög, csak hogy van benne angóra DNS vagy mi:D tehát hosszú szőrű:) barátságos állat, egy kis szabaduló művész és még sportos is :D hát amugy én is arra tippeltem volna, h bántanák egymást!. azt meg nem akarom:)
2013. márc. 15. 22:54
 18/20 anonim ***** válasza:
ha hozol neki egy másikat valamilyik hörcsögöd tuti megdöglik
2013. márc. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
50%
Na, mit ugatsz akkor, ha nem tudod? Akkor inkább kussolj!
2013. márc. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Félreértés ne essék, Mikikinek írtam :)
2013. márc. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!