Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek le vihetem sétálni...

Szerintetek le vihetem sétálni az utcára a 3 hónapos törpe nyuszim?

Figyelt kérdés

Tél elején, ősz végén született, és még sosem volt kinn 5 percnél tovább(amennyi idő alatt hazahoztuk). Lehet kapni az állatkereskedésbe nyuszi pórázt, de nem tudom, hogy le merjem -e vinni!


Ötlet?



2013. márc. 16. 22:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%

A szoba nyuszik nem növesztenek magukra téli kabátot, mint a kinnt lakó társaik, a szőre csak annyit melegít, mint téged egy pulóver. És ha fél kiló, akkor sokkal hamarabb kihül, mint egy hat kilós nagy nyuszi. Télen szállítás közben vigyázni kell rá, hogy meg nem fázzon. CSomagolás nélkül nem viheteted ki 10-15 fok alatt.

A szoba nyusziknak a lakásban kell kialakítani egy nyuszi biztos helységet, ahol felügyelet mellett futkározhat.

Tüntessetek / barikádozzatok el fejmagasságig minden vezetéket, bőrt, papírt, és úgy engedjétek ki, hogy vissza tudjon menni a ketrecébe ha pisilnie kell.

Egy nyuszi sokat segít, hogy rend legyen a gyerekszobában! :D

2013. márc. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2013. márc. 17. 10:00
 13/14 anonim ***** válasza:

Ne vidd ki !!!!


Meg sem fog moccani

2013. márc. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még hideg van és a szobába szoktasd vele aztán májusba kiviheted !! :))))
2013. márc. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!