Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem működik rendesen a...

Miért nem működik rendesen a golyós önitató?

Figyelt kérdés
Végre sikerült rávennem a hörcsögöm, hogy igyon belőle, erre meg nem jó. Valamelyik nap benyúltam hozzá, egy kicsit vizes volt a kezem és egyből jött oda és nyalta le a kezemről a vizet..gondoltam biztos szomjas..megnéztem az önitatót, benyomtam a golyót és nem jött a víz. Egyszer megfordítottam vízszintesbe meg vissza, hogy a golyó végigcsússzon a csövön, és utána jött rendesen...szegény höri percekig csak ivott..ez tegnap délután volt, ma reggel újra eljátszottuk ezt..mitől lehet ez? hogyan tudnám megcsinálni hogy folyamatosan működjön?
2013. márc. 19. 08:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Történt egy érdekesség. Lecsavartam a víztartóról a csövet és a menetes résznél a cső fölött volt egy kis tömítés szerűség, de volt rajta luk..ezek szerint túl pici, ha nem jön a víz, mert kivettem azt a gumi valamit és azóta csöpög. Csináljam nagyobbra a lyukat?
2013. márc. 19. 08:54
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Golyós itatónál ez előfordul, hibás a példány. Én ilyenkor újat vettem.
2013. márc. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg kitágítani rajta a lyukat, ha úgy sem működik sajnos újat kell venni. Velünk is előfordult hogy hibásat vettünk, csak a miénk csöpögött. Vettünk újat.
2013. márc. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kivettem a tömítést, azóta rendesen működik és nem csöpög!
2013. márc. 21. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!