Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hosszúszőrű tengerimalacom...

Hosszúszőrű tengerimalacom nagyon utálja, ha a faránál fésülöm! Rendesen nem is tudom megfésülni! Tiétek engedi?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mikor a hosszúszőrú malackámat vettem, már ivarérett korban volt, szóval nem én neveltem kezdetektől. A viselkedésén látszik, hogy szerintem bántották előttem, vagy nemtudom, mert mai napig (pedig már 2 éve nálam van)mert harap, csikorgatja a fogát, fél ha felé nyúlok stb... Pedig tőlem aztán nincs oka félni, imádom az összes malimmal együtt. Nah bocs a körítésért, kérdésedre a válasz, nekem sem szereti ha simogatják, fésülgetik. Mindig ölbe veszem, egy nagyobb karika uborkát rakok a hasamra, azt eszi közbe, és úgy szoktam fésülgetni. :) Kajával sok mindent el lehet érni.
2013. jan. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem 2 perui malackám is van és ők sem nagyon engedik az egyik 7 hónapos a másik 4 hónapos.A nagyobb az még jobban tűri de a kicsi az csúcs amit csinál.Nyavajog, sivalkodik stb.Én úgy próbálom megnyugtatni őket, hogy adok egy kis kaját nekik és akkor az elvonja a figyelmüket.Pozitív dologgal kapcsolják össze a fésülést és akkor elvileg hozzászoknak.Remélem segítettem.
2013. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!