Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyokat dobbant a labaval a...

Fairysadi kérdése:

Nagyokat dobbant a labaval a nyuszim. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Meg csak tegnapelott vettuk, tehat ez volt a masodik ejszakam vele. Egyszer csak (04:55kor!) elkezdett nagyokat es sokat dobbantani gyorsan adtam neki egy par szem kajat (pedig este vacsorazott) es abbahagyta 05:20ig akkor megint rakezdett volna, feloltottam a villanyt es abbahagyta. Ez mit jelent???? Segitsetek!! Ja amugy 2honapos oroszlanfeju torpe

2013. márc. 25. 05:27
 1/8 Emyke031 ***** válasza:
48%
Unatkozik szerintem. Engedd majd ki, simogasd, ... Csinálj/vegyél neki bújót, ha nincs.
2013. márc. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat lehet az is. Miota eg a villany, csendben van:O Meg olvastam hogy akkor csinaljak ha megijdenek. De egy sotet csendes szobaban mitol ijedne meg?
2013. márc. 25. 06:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Félt vagy ideges volt. Háza van?
2013. márc. 25. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Emyke031 ***** válasza:

Fiatal még nagyon. Akkor érzi magát (még) igazán biztonságban, ha el tud bújni valahova, ha kell neki...

Sokat kell vele foglalkozni, kézhez szoktatni.

Majd ki is kell engedni sokat felügyelet alatt! , ...

2013. márc. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Unatkozott. Ahonnan vetted, ott biztos voltak társai. A dobbantásával hívja, keresi a közelben lévő nyuszikat. Foglalkozz vele sokat, vedd ki szaladgálni és sokat legyen kézben, hogy megszokja, hogy te vagy neki.
2013. márc. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz az éjszakai etetéssel! A nyuszik meglepően okosak, ha valamiért enni kap, azt rendszeresen fogja csinálni.

Épp most tanítod az éjszakai dobbantásra. :)


Talán csak rosszat álmodott a picike, azért riasztott.

2013. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jelenleg 34db törpe és mini nyuszim van :) (tenyészet persze).

Annyi oka lehet.. ez olyan mikor a kutya ugat. Félni és pánikolni nem kell, teljesen természetes viselkedés.

Általában a félelem jele, jól írták a többiek, de az csak 70% kb. Nekem egy baknyuszim mindig dobbant ha bemegy a helyére vagy beteszem. Egy másik mindig a "lányoknak csinálja". De van olyan nőstény nyulam is aki dobbant ha benyúlok a ketrecbe, de az is előfordul, hogy síri csend van és 34-ből 1-2 dobbant. Tényleg olyan mint az ugatás a kutyáknál..kommunikál, ennyi.

2013. márc. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Menj innen !!


Nálunk ha a kutya oda meg a nyuszim közelébe egy nagyot dobbant !!


Majd megszokja

2013. márc. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!