Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpe nyúlaknak gyógyszert,...

Törpe nyúlaknak gyógyszert, vitaminokat hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

#nyúl #törpe nyúl gyógyszer
2013. márc. 25. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy állatpatikát!
2013. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kösz
2013. márc. 25. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ pontosan mit szeretnél venni. Általában az alap gyógyszerek egy jól felszerelt állatpatikában kapható. De ha például kiegészítő vitaminra vágy (ami nem szükséges ha a táplálása helyes), akkor nézz szét itt: [link]

Ez egy megbízható webshop, és nagyon jó áraik vannak. Itt pl tudsz venni Fibreplex-et is, amit akkor ajánlanak, ha leáll a nyuszi emésztése, mert ez sok rostot tartalmaz és beindíthatja az emésztést (persze állatorvoshoz is vinni kell!!!!), vagy nagyon jó probiatikum a Bio-Lapis. Nézz szét:)

2013. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előző válaszolónak teljesn igaza van. Én is beszereztem ezeket, a biztonság kedvéért, hogy legyen otthon, ha esetleg baj van:)


A Fibreplex pasztát és a Bio-lapist én is az Acanashoptól rendeltem, nagyon korrekt cég.

Amúgy állatpatikában lehet még ezeket beszerezni, bár nálunk az állatpatikában (hozzátenném, menő állatkórház patikája egy 30 ezres városban) csak néztek rám, hogy mi az a Fibreplex...:S

2013. márc. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!