Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől halhat meg egy vemhes höri?

Mitől halhat meg egy vemhes höri?

Figyelt kérdés

Az éjjel meghalt a vemhes hörim, és nem tudom mitől történhetett. Én vigyáztam meg minden.. Szerintem lehet hogy szülésben halt meg, mert véres volt 'ott'..de nem vagyok biztos. Számtalan oka lehet, nemigaz?

Légyszi minden lehetséges opciót írjatok le, ki akarom deríteni, hogy miért. Köszönöm.



2013. márc. 30. 13:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
az bizony lehet, hogy kézbe vették, megnyomták, tudod milyen érzékenyek ezek az állatok, és bizony ennek hatására pusztult el
2013. márc. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
59%
Lehet. De akkor is te vagy a hibás, mert nem vigyáztál rá.
2013. márc. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%

Ne hallgass azokra akik itt nagyrészt bunkóznak. Biztos megdöglött a macskájuk és most rajtad töltik ki a mérgüket. Én már rájöttem hogy felesleges ide írni, mert ez a bunkó, lekezelő emberek fő élősködő helye.

Amúgy lehet beteg volt, vagy nem tudta meg fialni a höriket. Nem a te hibád. Vegyél másikat.

2013. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%

"Vegyél másikat."

Szép hozzáállás, végülis ha megdöglik, vesz másikat..


Én is azt mondom, hogy a tenyésztés a tenyésztő dolga, legyen szó hörcsögről, kutyától, macskáról.

2013. márc. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Az igen könnyen előfordulhat, hogy jól meggyomrozták a vendégeid, és valamelyik kicsi elpusztult az anyjában.

Emiatt korábban beindult a szülés és komplikációk léptek fel.

2013. márc. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm..kaptam 2-3 értelmes választ!:) Hát nem veszek csak úgy újat..mert annnál többet jelentenek nekem ezek a kicsi lények...

És ha tényleg ettől halt meg... Legközelebb egyik hörcsög közelébe sem engedem.. Mert az anyukát visszahozni nem tudom:(

2013. márc. 31. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!