Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyulam miért nem csinálja a...

A nyulam miért nem csinálja a fészket?

Figyelt kérdés
Van egy magyar óriás nyulam és most 30 napos terhes. Már csinált pár fészket de azokat tönkre tette. Biztos, hogy terhes mert elég nagy a pocakja és látszanak a mell bimbói és egyre kövérebb. Miért nem csinálja már a fészkét?
2013. márc. 30. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
biztos nem jött meg a lakástámogatás
2013. márc. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudom nekünk is van nyulunk de még nem voltak kicsinyei. talán kezd el te vagy nem tom kicsit a hasán tépkedd meg a szőrt mert ugye azzal bélelik ki talán elkezdi.
2013. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a szőrt 2-3 órával az ellés elöt kezdi tépni
2013. márc. 30. 18:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Még kezdő. :)

Próbálj résen lenni, ha megszült lehet hogy neked kell megtépni, és betakarni a kicsiket.

2013. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már éjszaka megcsinálta a fészket és most tépi a szört és nyugtalan pedig nappal van
2013. márc. 31. 11:14
 6/7 anonim válasza:
Az én nyulam már egy héttel elöbb elkezdte tépni. Amugy én úgy tudom, hogy 33 nap a vemhességi idejük.
2013. márc. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

már megfialt. és mikór kezdi őket szoptatni?

csak annyit látok, hogy moszog aszőr alatt valami és ki akar jönni és hangokat ad ki. nem tudom hányan lehetnek de miztos vannak vagy 8-an

2013. ápr. 1. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!