Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lány vagy fiú törpenyuszi a jobb?

Lány vagy fiú törpenyuszi a jobb?

Figyelt kérdés
Többen írták, hogy megvadult a nyuszijuk. Melyik vadul meg? mindkettő? 15 éves lány vagyok és évek óta szeretnék nyuszit és most névnapomra végre kapok. Melyik problémásabb nyuszi?

2013. márc. 31. 20:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm lány nyuszija teljesen megvadult, mondjuk nem ivartalaníttatta. Egész nap szabadon tartja a szobában és a kertben is el van kerítve neki egy rész, sokat simogatta, mégis ha meg akarja fogni morog, ha közeledik felé neki ugrik a lábának. Nekem bak nyuszim volt, ő nagyon kedves, bújós volt, mindenhova követett, állandóan nyalogatott:).
2013. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem bakot.

Nekem is bakom van, 5000 ft volt az ivartalanítás, míg a barátnőm nyuszija lány, neki 16.000 ft lett volna.

Az ő nyuszija folyton álvemhes, tépi a szőrét, olyankor teljesen őrült..

Az enyém meg egy tö aranyos, kezes kis nyuszika :)

2013. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is bak nyuszim van, még csak 5 hónapos, de ha eléri azt a kort, majd én is ivartalaníttatom. Viszont már jelölget és kicsit büdibb, mint pár hete ( gondolom "ivarérik"). Egyébként pedig nagyon kedves, mindenkivel és ha olyan kedve van bújik is, imádnivaló ( attól eltekintve, hogy minen próbálkozásom ellenére nem használja a nyuszi wc-t). Barátnőm nyuszija lány és előfordul, hogy harap, meg nem is annyira szereti, ha szeretgetik, de ő az elsőpillanattól tudta mire is való az a nyuszi wc :D Azért én el nem cserélném az én nyuszim. :) Ezen az oldalon viszont rengeteg dolgot megtudhatsz még, mielőtt belevágsz ( vagy akkor is ha már belefogtál) [link] :)
2013. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

Még várok amíg meg nem lesz minden fontos dolog neki és várok a megfelelőre, mert tudom milyet akarok pontosan és olyat még nem láttam :D

Sokat segítettek, köszönöm szépen!:)

2013. ápr. 14. 11:53
 15/15 anonim ***** válasza:
Bocs azt írtad h kifizeted de inkább a szüleid nem?!?!?
2013. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!