Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi egyen a neve?

Mi egyen a neve?

Figyelt kérdés

Ez nen egy tipikus húsvéti nyulas kérdés!

egyik ismerősöm nyulának (régóta az övé) vettek egy társat, és azt mondta, hogy kijárhatok és gondozhatom én is, tulajdonképen lehet az "én nyulam is". én választhatok neki nevet, és ebben kérnék ötleteket.

nagyon kíváncsi nyuszi, mindig felágaskodik, megszaglászik mindent ami új, nyitott a dolgokra, de ha az ölembe mászik akkor nem megy el hanem ott "ül" és élvezi a simogatást. A szeme olyan mintha fekete szemceruzával kihúzták volna. Szeretnék neki különleges nevet, nem olyat mint pl. Tapsi

fehér nyuszi, fekete a szeme, a fülei feketék és vannak benne fehér pöttyök, és van két pici folt a hátán, azt nem tudom, hogy hím vagy nőstény, majd megkérdezem mit is mondott a tenyésztő


köszönöm a válaszokat, annyira örülöööök!!:)


2013. ápr. 1. 21:15
 1/2 anonim válasza:

Képzeld,én is most kaptam húsvétra két törpenyuszit:)

Lehetne a neve mondjuk Marcipán vagy Hercegnő/Herceg esetleg Málna.

2013. ápr. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha lány, akkor Maya :) Ha fiú, akkor Mamusz :)
2013. ápr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!