Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mekkora ketrec az ideális 2...

Mekkora ketrec az ideális 2 olyan tengerimalackának, akik nem lesznek kiengedve a lakásba? (azaz hogy futkosni is tudjanak) Linket kérnék hol lehet venni használtan

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát olyan lakás méretű. Olyan nincs, hogy nem lesznek kiengedve. Ez így sajnos nem megoldható.


Inkább tarts akkor hörcsögöt, nekik kisebb hely kell, és kézbe tudod venni.

2013. ápr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ismerőseim is malackatartók és nekik sincsenek kiengedve a malakckák a lakásba, de ha tényleg ki kell őket, akkor csinálok nekik valami nagy beltéri futtatót....

Akkor átfogalmazom: Mekkora ketrec az ideális 2 olyan tergerimalackának, akiknek a gazdija azt szeretné, hogy legyen akkor is helyük futkározni, ha éppen nincsenek kivéve.

2013. ápr. 2. 17:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én olyan 140*70-eset mondanék, abban kényelmesen elférnének, de minél nagyobbat tudsz venni/csináltatni annál jobb! :) és persze nem árt ha emeletes :D
2013. ápr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én meg továbbra is azt mondom, hogy ilyen ketrec nincs. Akkor vegyél egy ilyet: [link]


Ez eredetileg kutyáknak való karám, bármikor szétszedhető és összerakható.


De miért nem akarod kiengedni szerencsétlen állatokat?

2013. ápr. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amit 3. válaszoló mond méretet az a ketrec jó, de csak akkor, ha naponta kiengeded őket 1-2 órára futkározni.
2013. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem lesznek kiengedve? :(
2013. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Padlószőnyeges házban lakunk :(

De nézelődtem kicsit az oldalon és láttam, hogy lehet ilyen benti futtatót is csinálni, úgyhogy szabad az út.

A gemon.ro-n is nézelődtem és tényleg nem gondoltam végig eléggé ezt a nem engedem ki dolgot.

2013. ápr. 3. 14:17
 8/8 anonim ***** válasza:

100-as a minimum, vagy nagyobb, a 120-as jobb, és 10 ezerért vettem (szállítással együtt, ami magában 2100...),de szerencse is kell, hogy jó ajánlatot fogj ki.

Egy kis kifutó kellene nekik, illetve a ketrecbe tegyél egy kis emeletet (Darab bútorlap, akármi), nálunk azon van p. a kajájuk, tehát muszáj felmászni/ugrani. Van mellé egy kis bújó csövük, ezt mi Praktikerben vettük, Y alakú, tán szennyvíz cső, hivatalosan...?

2013. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!