Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Debrecenben van olyan kisállat...

Debrecenben van olyan kisállatkereskedés ahol pénzért vesznek be dzsungáriai törpehörcsögöt?

Figyelt kérdés

Debrecenben van olyan kisállatkereskedés ahol pénzért vesznek be dzsungáriai törpehörcsögöt?

Mert van eladó 3 és nem tudjuk eltartani sajnos... de ha valakitérdekel írjon :)



2013. ápr. 4. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem hiszem, hogy állatkereskedés venne be, örül, ha a sajátjait el tudja adni. esetleg meghirdetheted különféle aukciós oldalakon (vatera, apród, jófogás, akármi), kb. 2-500 forint/höri áron, de nem ezen fogsz meggazdagodni.
2013. ápr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már mindenhova kitettem... ugy hallottam hogy tápért szokták néha meg van ahol pénzért is beveszik...(persze nem teljes áron) de nem tom hogy melyik az...
2013. ápr. 4. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg Deni halasbóttyában (igen így kell írni) :D Ott bevették nekem a kis csíkos fűegereimet.Bár az kicsit ritkább mint a höri de megpróbálhatod hátha sikerül. :)Nem tudod valakinek odaajándékozni őket?
2013. ápr. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
kígyókajának megveszik
2013. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
attól hogy lepontoztok még meg fogják venni annak
2013. ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Tócózoo állatkereskedésben nekem adtak kistengerimalacokért egy csomag szénát, pedig nem is kértem. Pénzt persze ott sem fogsz kapni, de azt máshol sem, max. apróhirdetős oldalon, ahol már hirdeted.
2013. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már ingyen sem kellenek sehova, örülnek az eladók, ha a sajátjaiktól megszabadulnak... Egyébként többé ne szaporítsd őket, ha nincs benne tapasztalatod, meg nem is értesz hozzá...
2013. ápr. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!