Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Minden hörcsög tud "futni" a...

Minden hörcsög tud "futni" a kerékben?

Figyelt kérdés
A miénk csak rágcsálja, bebújuk-kibújuk. Mondjuk még most vettünk neki, majd megtanulja magától?

2013. ápr. 5. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
vagy igen vagy nem, hörcsöge válogatja
2013. ápr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lábaival meg a gerincével nincs semmi baj, akkor majd rájön és megszereti. Ehhez persze az kell, hogy a megfelelő méretű legyen a kerék, egy aranyhörinek például 18 cm átmérőjű a jó. Kisebb korában elég a kisebb is, de hamar kinövi.
2013. ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem dzsungáriai törpehörcsögeim vannak, így ebben tudok csak segíteni, de szerintem nincs sok különbség.

Ha megteheted, rakj be neki kétféle kereket:

Egy rácsosat, mint ez: [link]

És egy simát, mint ez: [link]

vagy ez: [link]

Ez nekem azért kellett, hogy megtudjam melyiket részesíti előnyben, melyikben tud jobban futni és melyik okoz gondot neki.


Ha látod, hogy ott van a keréknél és éppen belebújik, akkor kezdd el forgatni neki gyengéden és ha nem ugrik ki az elején, hanem fut vele, akkor egy idő után engedd el és ha minden jól ment, akkor most már ő is tudja használni. Én ezt csináltam egy darabig, míg egy nap arra ébredtem, hogy fut benne, mint valami őrült. :D

(Ja és bocsi a linkekért, de nem használhatok linkrövidítőt...)

2013. ápr. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Éjszakára meg is tanulta a drága és nyikorgott egész éjjel :D
2013. ápr. 6. 17:03
 5/5 anonim válasza:
Az,amelyik nagyon dagadt,és nincsen lába,az nem
2013. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!