Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a jobb a hörcsögnek a...

Mi a jobb a hörcsögnek a hörcsögkerék vagy a hörcsöglabda?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 16:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
a kerék alapvetően a benti szórakoztatásra való, az mindenképpen kell, ha megtudod oldani, hogy néha szaladgáljon a ketrecen kívül, labda nem kell
2013. ápr. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

A labda az körülbelül arra jó, hogy amíg takarítod a helyét és nem akarod szabadon engedni a szobában, abba beleteheted.

Bent a ketrecben a kerékkel le tudja adni a fölös energiáját.

Kint a labdát nem hiszem, hogy élvezné.

2013. ápr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
eygikse ez egy kapitális baromság aki ezt kitalálta azt kéne ketrecbe zárni az én hörcsögömnek volt hörcsögkereke az is ölte meg bele csúszott a rés közé a lába és leaszakította utána elvittem állatorvoshoz ott csináltak neki műlábat és műlábbal élt tovább de a kutyánk megfogta!!
2013. ápr. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Utolsóra ne halgass, butaságot ír, eleve hörcsögnek műlábat..., butaság, kell neki a kerék levezetni az energiákat. Ja és ha a kutya megfogta a hörcsöged az a te ostobaságod, nem a keréké...
2013. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Természetesen hörcsögkerék. A hörcsöglabdából alig lát ki, és csak fut a "semmibe".
2013. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kerék!!!!!!!!!!! A labda szerintem egyáltalán nem jó hozzútávra!! Szerintem az kb. állatkínzás!
2013. ápr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy a hörcsöggömb állatkínzás. Ráadásul minden végtermék kifolyik a szellőzőnyílásain... A mókuskerékből olyat vegyél neki, ami teli, tehát nem rácsozott, így tuti nem törik el a lába. Ha kiveszed futtatni, ülj terpeszben a falhoz, és a lábad között futtasd, szerintem ez sokkal humánusabb megoldás, mint a hörcsöggömb.
2013. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. ápr. 7. 10:26
 9/13 anonim ***** válasza:

Kereket, és mindenképpen olyat, aminek a rácsai közt is müanyag van. pl. ilyet: [link]

Ezenkívül ha van pénzed labdára, nyugodtan vehetsz, imádják, de csak 2-3 naponta szabad max, és 10 percet.

2013. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk szerintem az, hogy "imádják" a hörcsöglabdát az erős túlzás, azért hajtja mert nem lát semmit, és fél...
2013. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!