Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kiszeretném vinni a nyuszim a...

Kiszeretném vinni a nyuszim a kertbe egy kicsit de nincs kinti ketrecem! Mibe, , tegyem"?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem is kell kinti ketrec. Én hámmal szoktam kiengedni régebben, már egyedül is kimegy és visszajön, nem szökik el. A hám meg 1500-2000ft-os tétel, de van ennél olcsóbban is. Vagy csak kiviszed a ketrece tetejét, de akkor ugye nagy mozgásra nincs lehetősége. Máshogy nem engedném el, mert az enyémről tudom, hogy képes felugrani lendületből egy méter magasra is, úgyhogy bármiből kiugorhat, ha nincs hozzászoktatva a helyzethez.
2013. ápr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak felygülettel engedd el kinn, ha nem baj lehet belőle
2013. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell se ketrec,se póráz,HA felügyelet alatt van.Nem szokott elszökni.
2013. ápr. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hámmal vidd ki...
2013. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hideg még ahhoz a talaj, hogy egy benti nyuszit kivigyél. Ketrecestől kiviheted, akkor nem közvetlenül a hideg földön van.
2013. ápr. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!