Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az egyik tengerimalacom eszi...

Az egyik tengerimalacom eszi a másiknak a szőrét, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Valami vitamin hiány lehet?

2013. ápr. 8. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Tessék a malacnak jó minőségű tápot adni, és C vitamint!!
2013. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kezdő bróker válasza:
0%
Nem eteted rendesen. Ajánlom a csülkös csülköt, pacal pörköltet, valamint a kocsonyát.
2013. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Széna és víz mindig legyen előttük, ezen kívül Versele laga táp, Cavia pro, vagy Cavia complete (két malacra kb napi kétszer fél-egy marék, ha marad belőle, akkor kevesebb, ha nagyon gyorsan elfogy, több, kétszer egy maréknál nem több). Egy-kétnaponta adhatsz nekik zöldséget, gyümölcsöt (alma, répa, répa zöldje, reteklevél, fehérrépa levélzete, stb).
2013. ápr. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a baj, mikor az anya vemhes lett. Tépte, ette a hosszúszőrű malac szőrét. Vitaminhiány lehet az oka. Vettem neki ilyen multivitamin tablettát, igaz nem szerette, cseppentettem a vizébe C-vitaminos cseppeket. Egy idő nekem elmúlt.
2013. ápr. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A domináns szokta a másikét, ha kicsi a ketrec, vagy ha nincs amivel lefoglalja magát és unatkozik.

Tegyél be neki papírgurigát, csövet, bújót.

Mekkora a ketrec és hányan vannak benne?

2013. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5-ös vagyok, itt egy link is a szőrrágáshoz:

[link]

2013. ápr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
80*45 és még egy ekkora területtel van bővítve, szóval 2*80*45.
2013. ápr. 10. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!