Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnám a felnőttet...

Hogyan tudnám a felnőttet meggyőzni arról, hogy vehessek egy törpenyuszit? (több lent)

Figyelt kérdés

Nagyon régi vágyam, hogy lehessen saját nyuszim.

Én takarítanám, én etetném, gondoznám stb.

És nekik nem lenne semmi dolguk vele, max. elmenni (velem és a nyuszival) az állatorvoshoz.

Csak annyi lenne, hogy az mondják hogy megengedik.

Mert nagyon jó nyuszigazda lennék, ebben biztos vagyok! :)


(A kérdésem főleg a nyúltartókhoz szól, de mindenkitől elfogadok javaslatokat.)



2013. ápr. 10. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Linkelj nyulas videókat, mesélj arról, hogy milyen aranyos kedves állat(persze a kakkantát és a szőrhullást ne említsd) segíts többet a házimunkba, kérj ünnapekre nyúlketrecet és cuccokat hozzá
2013. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Pont most lesz a szülinapom, és csak annyit szeretnék kérni tőlük, hogy engedjék meg, hogy vehessek.

Nem nekik kéne megvenni, sem a nyuszit, sem a felszereléseket.

Már a nyuszit is kinéztem, meg már a felszereléseket is!

Már csak az kell, hogy Ők rábólintsanak.

2013. ápr. 10. 17:49
 3/12 A kérdező kommentje:
A kis- és nagydolgukat meg egy bizonyos sarokba végzik és csak azt kell tisztítani. Szőrhullás ellen, meg furminátorral kell kefélni.
2013. ápr. 10. 17:51
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
De akkr is büdös lesz ahova tojik, meg ha kiengeded..., meg kell tanítani szobatisztaságra, de ezt ne reklámozd, jó nyulazást:)
2013. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mindenkinek jó lenne, ha megengednék. Nekik azért mert semmi mást nem kérek, csak annyit hogy rábólintsanak, nekem meg azért mert teljesülne a vágyam! :-)
2013. ápr. 10. 18:15
 6/12 A kérdező kommentje:
Meg ne felejtsük el, hogy milyen aranyosak, könnyen szobatiszták lesznek, játékosak, és nagyon sok örömöt okoz(hat)nak a családnak. ;-)
2013. ápr. 10. 18:18
 7/12 anonim ***** válasza:

oké hogy szobatiszta lesz az enyém is az a ketrecbe .. eddig havonta max egyszer pisilt az előszobába de itt a tavasz és előtört a területvédő énje és volt hogy egy nap 5ször takrítottam utána a konyhába illetve előszobába, és a bogyózáasról meg totál nem tudom leszoktatni, lehet én csináltam vmit rosszul de hiába minden próbálkozás itt már csak az ivartalanítás segítene

nem tudom hogy a nyuszika bevan-e oltva de ha nincs akkor az is kell mihelyt hazaviszed mert nemsokára ittvannak a szúnyogok

én 1 éve, 18évesen kaptam meg a nyuszimat és ő volt az első háziállatom mert régen nem engedték meg nekem és ezellen semmit sem tehettem csak türelmesen vártam. én sem tudtam hogy ennyire kis makacs örgödök ezek a szőrgombócok de mostmár apa is nagyon szereti őt és ő sem tud rá haragudni ha rosszalkodik és semmi pénzért nem válnánk meg tőle, ő volt a hiányzó darabja a családunknak :)

2013. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Egyébként egyedül vagyok a kisebbik szobába és valahogy hiányzik valami az életemből, valami olyan amiben örömömet lelem. És rájöttem hogy ez a "valami" pl. egy nyuszi.

Nem, ez nem csak egy hirtelen fellángolás, ez nagyon régi álmom, hogy legyen egy törpenyúlam.

És biztos vagyok benne, hogy mindenki megszeretné az új jövevényt! :-D

2013. ápr. 10. 18:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen..szobatiszta, de, ha jön az ivarzás...ráadásul 1-2 bogyó MINDIG lesz máshol is, nem csak a wc-ben..ha meg ivarzik, akkor csak a wc-ben nem lesz:DD

Egyébként a szőrhullás is olyan, hogy most vedlik a nyuszim, naponta többször furminálom, de így is minden tiszta szőr..

Ettől függetlenül imádom, nagyon kedves állatok.


Én úgy győztem meg a szüleimet, ahogy az első válaszoló írta: mindig nyulas videókat, képeket mutogattam meg meséltem nyuszis sztorikat stb. :)

2013. ápr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen az ivartalanítást azt terveztem.


Megfogadom a tippeket, remélem bejönnek! :-)

2013. ápr. 10. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!