Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A vadászgörényem "szagának"...

Dina- kérdése:

A vadászgörényem "szagának" eltüntetése érdekében melyik dolgot érdemesebb eltávolítani? (bűzmirigy vagy ivartalanítás? )

Figyelt kérdés
kisfiú görény

2013. ápr. 10. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
ivartalanítás. de az más miatt is ajánlott.
2013. ápr. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De jó , köszi a választ! Igen hát utána néztem,hogy több okból is jó. Illetve az a problémám még hogy vakaródzik és sajnálom szegényt pedig mindene tiszta ő maga is fürdetve volt,bolhás nem lehet már csak az atkák vannak . Arra nem tudod mennyibe kerül az atkatalanító spray?
2013. ápr. 10. 20:31
 3/8 anonim ***** válasza:

a görények vakarózós állatok. :) fürdetni is csak félévente egyszer szabad! mert kiszárad a bőre.

az enyémek is vakaróznak és semmi bajuk! :D

2013. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ő verekszik magával annyira vakaródzik .. !:O
2013. ápr. 10. 20:38
 5/8 A kérdező kommentje:
Az ivartalanítás nem tudod mennyibe kerül kb?:)még ezen a héten elviszem.
2013. ápr. 10. 20:39
 6/8 Angelus Lanx ***** válasza:
Kb.: 15.000 - 20.000 Ft az ivartalanítás.
2013. ápr. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért is vakarózik mert vedleni fog és már nő az új szőre. Enyém is elég durván vakarja magát, és nem hiszem hogy élősködők lennének rajta mert két hete lett lekezeltetve állatorvossal.

De ha viszed ivartalanítani akkor mond az orvosnak hogy vizsgálja meg. És szerintem mindenképp olyan dokihoz vidd aki rutinos a görény ivartalanításban.

2013. ápr. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó állatorvost találtam , nem is nagyon drága ..illetve ért hozzájuk! Ma lefürdettem a görim ampullás fürdetővel nem élvezte de nem kaparja már ugy magát!
2013. ápr. 11. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!